Menu

Katalog Stron

Katalog Stron

Google Katalog

DAR-MAR Nieruchomości s.c.

DAR-MAR Nieruchomości s.c.

O firmie

Firma "DAR-MAR NIERUCHOMOŚCI" s.c. pragnie złożyć ofertę na administrowanie i zarządzanie Państwa Wspólnotą Mieszkaniową.

Nasza firma działa na rynku od 1 stycznia 2013 roku.

Została założona przez Dariusza Stańczaka posiadającego od 6 lat Licencję Zawodową Zarządcy Nieruchomości   Nr 15023, oraz 12-letnią praktykę zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Drugi ze współwłaścicieli Marcin Bednarek posiada uprawnienia oraz doświadczenie w zakresie finansów publicznych i prowadzenia racjonalnej gospodarki Wspólnot Mieszkaniowych.

Dewizą naszej firmy jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi nieruchomości.

Zadowolenie właścicieli z naszych usług jest celem, do którego dążymy i realizujemy go poprzez:
  1. Wysoką jakość świadczonych usług:
    1. pracownicy oraz firmy, z którymi współpracujemy posiadają duże doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz cały wachlarz uprawnień potrzebnych do wykonywania tych zadań,
  2. Oszczędność czasu
    1. zapewniamy szybkie, sprawne oraz merytoryczne rozwiązywanie powstałych problemów,
  3. Bezpieczeństwo
    1. firmy, z którymi współpracujemy obsługują nieruchomości 24 godziny na dobę. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii, są one usuwane w sposób fachowy bez zbędnej zwłoki.
Ponadto współpracujemy z Instytucjami Państwowymi w zakresie pozyskiwania środków finansowych na remonty nieruchomości, termomodernizacji itp.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i miło nam będzie podjąć współpracę w zakresie administrowania Państwa nieruchomością.

Informacje

Oferta

BIURO CZYNNE:
pn. - pt.: 07:00 - 15:00

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
TEL: 48 514 773 194

 
Copyright© 2013 DAR-MAR NIERUCHOMOŚCI