Menu

DAR-MAR Nieruchomości s.c.

Dlaczego my?

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w administrowaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, z którymi zmagają się właściciele nieruchomości oraz znaleźć dla nich optymalne i profesjonalne rozwiązania.
  1. Naszą mocną stroną jest wszechstronne doświadczenie zebrane w ciągu 12 lat podczas obsługi administracyjnej nieruchomości o bardzo różnorodnej specyfice.
  2. W bieżącej obsłudze stosujemy współczesne rozwiązania informatyczne, usprawniające naszą pracę i umożliwiające naszym klientom dostęp do wybranych informacji w każdej chwili.
  3. Naszym klientom oferujemy dostęp do pogotowia mieszkaniowego gotowego do natychmiastowej interwencji w sytuacjach awaryjnych przez 24 h na dobę.
  4. Posiadamy zdecydowaną przewagę konkurencyjną dzięki kompleksowej obsłudze naszych Klientów, której mniejsze czy mniej wyspecjalizowane firmy nie są w stanie zapewnić.
Dzięki naszej wyjątkowej ofercie, w cenie podstawowej usługi zarządzania:
  1. jesteśmy stale do dyspozycji naszych Klientów
  2. zapewniamy naszym Klientom profesjonalną obsługę prawną
  3. dbamy o finanse naszych Klientów ze szczególną uwagą: nasza obsługa księgowa jest sprawna, szybka, efektywna i w pełni pod naszą kontrolą: prowadzona jest w firmie, a nie przez podmiot zewnętrzny.
Współpracujemy z bardzo wieloma różnymi Klientami, którym zapewniamy najwyżej jakości kompleksową obsługę. Zaufali nam członkowie wspólnot mieszkaniowych. Jest to zaufanie poparte nie tylko naszymi deklaracjami co do wartości naszej pracy, ale również wszechstronnej specjalizacji i doświadczeniu.
  1. zarządzamy lub administrujemy kilkudziesięcioma obiektami;
  2. obsługujemy budynki małe i duże, stare i nowe, z nowoczesnymi udogodnieniami lub też z ograniczonym wyposażeniem ;
  3. dbamy o prawidłowość prowadzenia dokumentacji technicznej.

Motto Naszej Firmy :

"Twój Dom, Twoje Mieszkanie w dobrych rękach."

Wieloletnia praktyka sprawia , że najważniejsze jest zadowolenie właścicieli ze świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Informacje

Oferta

BIURO CZYNNE:
pn. - pt.: 07:00 - 15:00

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
TEL: 48 514 773 194

 
Copyright© 2013 DAR-MAR NIERUCHOMOŚCI